6. janvārī dzimšanas dienu svin Mistera Bīna lomas atveidotājs britu komiķis Rovans Atkinsons, kurš pats reiz kādā intervijā teicis, ka ar Misteru Bīnu viņš pusdienās kopā neietu.

Rovans Sebastjans Atkinsons piedzima 1955. gada 6. janvārī Ērika Atkinsona un Ellas Mejas ģimenē Durhamas grāfistē, Anglijā, kā jaunākais četru bērnu ģimenē. Lai arī audzināts kā pārliecināts anglikānis, mazais Rovans ticis arī diezgan pamanīti lutināts. Viņš bijis kluss un kautrīgs, turklāt esot stostījies, bet klusie ūdeņi ir tie dziļākie. Rovans Atkinsons pirms kļuva par aktieri, absolvēja Oksfordas Universitāti, kur ieguvis bakalaura grādu elektrotehnikas inženierijā.

Un tieši studējot Oksfordā Rovans Atkinsons atklājis savas komēdijmeistara prasmes un tieši tur iepazinies ar topošo scenāristu Ričardu Kērtisu. ar kuru kopā sarakstīja un iestudēja komiksu rēviju teātrī „Playhouse” Oksfordā un pēc tam arī teātrī Edinburgā. Rezultātā Rovanu Atkinsonu 1978.gadā uzaicināja piedalīties uzreiz divos seriālos, bet viņš priekšsroku deva darbam BBC šovā. Kad gadu vēlāk, 1979. gada vasarā, trīs Oksofrdas beidzēji – Rovans Atiknsons, Ričards Kērtiss un Hauars Gudols ar autofurgonu devās uz Edinburgas teātra festivālu, dzima doma par Misteru Bīnu. Rezultātā trīs jaunu britu izdomātais infantilais pamuļķis īsās brūnās biksēs un novalkātā tvīda žaketē kļuva par līdz šim vēl reitingā nepārspētu BBC seriāla varoni. Tiesa, pie skatītājiem Bīns nokļuva desmit gadu pēc brauciena uz Edinburgas teātra festivālu. Vēl pēc pieciem gadiem kritiķi Atkinsonu sauca par „jauno Čaplinu” un galveno  Apvienotās Karalistes komisko eksporta produktu.

Aktieris Rovans Atkinsons atklājis, ka, lai gan viņš novērtē slavenā tēla panākumus, Mistera Bīna attēlošana neesot bijusi tik jautra, kā varētu šķist no malas, turklāt Mistera Bīna loma esot bijusi stresa pilna un nogurdinoša.

"Redzēt, kā pieaugušais uzvedas bērnišķīgi, pats to neapjaušot, ir smieklīgi. Starptautiski veiksmīgs ir arī faktors, ka komiskais ir vizuāls nevis verbāls. Ir patīkami, ka cilvēki grib saskarsmi ar Misteru Bīnu, taču man nav vēlmes pievienoties sociālajiem medijiem," norādījis Atkinsons.

Viņš atklāj, ka viņam nebūt nav paticis iejusties Mistera Bīna tēlā, jo jutis lielu atbildību, kas radījusi stresu un nogurumu. Interesanti, ka seriāls bijis populārāks valstīs ar autoritatīvākiem režīmiem, nekā Lielbritānijā. Savukārt Vācijas laikrakstam "Bild" britu aktieris Rovans Atkinsons reiz stāstījis, ka viņam nepatīk viņa atveidotais tēls Misters Bīns un viņam negribētos kontaktēties ar tādu cilvēku. Viņš ne par kādu cenu neietu pusdienās ar tādu „nervu zāģi”.

Un vēl aktieris norāda, ka Misters Bīns nepavisam nesader ar paša Atkinsona būtību, jo aktieris ikdienā absolūti neesot jautrā noskaņojumā un arī smejoties ļoti reti. Mr. Bīna atveidotājs uzskata, ka, tikai spēlējot savas lomas, viņam parādoties teicama humora izjūta.