Dizainā pamatā ir domāšana, spēja atrast kontekstu - kāpēc tu kaut ko dari, kam tas ir vajadzīgs un kam tas būs labs. Instalācija „Matter to Matter” ir komandas darbs,

raidījumā Talantu galerija atzīst Londonas dizaina biennāles zelta medaļas ieguvējs dizaineris Artūrs Analts no dizaina studijas „Variant Studio”.

Artūrs beidzis Centrālo Svētā Mārtina Mākslas un dizaina koledžu Londonā. Viņa  vārds saistīts ar „Rižskij samogon rūpnīcu”, kas bijusi izvirzīta arī vairākām balvām, bet pavasarī Latvijas Banka laidusi klajā viņa radīto „Medus monētu”.  

„Variant Studio” angārs  Rīgā un Somerseta nams Londonā – 4 sarunas ar dizaineru Artūru Analtu pie viņa instalācijas "Matter to Matter".

Zaļā stikla siena, smarža un skaņas rada tādu ievelkošu sajūtu, no vienas puses tu nonāc tādā starp stāvoklī- stāvi aiz norasotās rūts un mēģini pasauli sev atvērt, bet šo pasauli tu jau vēl neredzi, jo stikls ir jānotīra… vai arī pēc brīža tevi pārņem gaisīgs meža vieglums. Artūra Analta telpā nonāca – Santa Lauga.