Raidījuma Dialogi viesis komponists, mūziķis un aranžētājs Uģis Prauliņš, kurš darbojas dažādos žanros: roks, instrumentālā mūzika, kora dziesmas, tautasdziesmu apdares un daudz kas cits. Sarunā ar komponistu skartas vairākas tēmas: teksta un mūzikas vienība, roka un etno mūzikas dažādība, Uģa Prauliņa stilistiski daudzveidīgā un iejūtīgā kora mūzika, sadarbība ar Latvijas un citu valstu diriģentiem un koriem.

Jau vairākus gadus atgūtajā un atjaunotajā vectēva Ērmaņu muižā Uģis Prauliņš rīko koncertus, dzejas vakarus un izstādes.

1991. gadā tapa Guntara Godiņa un Uģa Prauliņa rokopera „Pilsēta”, kas vispirms Laimdotas Kalniņas režijā bija skatāma Latvijas Televīzijā, pēc tam Valdis Liepiņš to uzveda uz Dailes teātra skatuves.

Uģis Prauliņš mācījies Emīla Dārziņa speciālajā mūzikas skolā, Latvijas Valsts konservatorijā (tagad Mūzikas Akadēmija) beidzis diriģēšanas un kompozīcijas fakultāti. Spēlējis dažādās roka un folkloras grupās, veidojis aranžējumus, rakstījis mūziku vairākām pazīstamām filmām.

Uģis Prauliņš ir oratoriju, kantāšu, klavierkoncertu, muzikālas mistērijas un daudzu kora dziesmu autors.

Uģa Prauliņa pēc īpaša pasūtījuma Dānijas Nacionālajam vokālajam ansamblim sacerētā kompozīcija „The Nightingale” (Lakstīgala) pēc Kristiāna Andersena pasaku motīviem tika izvirzīta prestižajai Grammy balvai kategorijā Labākā mūsdienu klasiskās mūzikas kompozīcija.