Radioteātrī, kurš šogad nosvinēja 90, ir strādājuši ļoti daudzi izcili režisori. Ciklam „Radioteātra režisoru Top 10” sagatavots stāsts par 10 no viņiem, cerot, ka klausītājiem šo režisoru  vārdi ir labi  pazīstami.

Un tā Radioteātrī tapuši stāsti par režisoriem Anastasiju Stepulāni, Oļģertu Šalkoni un Osvaldu Krēsliņu, Viktoru Zvaigzni, Intu Burānu, Antoniju Apeli, Andreju Miglu, Hariju Gerhardu, Veru Singajevsku, Imantu Skrastiņu un Irēnu Cērmani, kā arī par skaņu režisoriem Venti Sēli, Maigoni Ozolu, Andi Ploku, jaunajiem – Kristīni Zolotorenko un Ģirtu Bišu.

Par skaņu pasauli un tās burvjiem Radioteātrī ir daudz stāstu. Šajā ciklā varat klausīties vien dažus. Arī šo ciklu - par radioteātra režisoriem, ieskaņoja, montēja, miksēja un visādi citādi ietērpa tekstu  -skaņu  režisors Andis Ploks.  

Apceres par bijušajiem un esošajiem kolēģiem rakstījuši: Māra Eglīte, Dzintra Matuzāle, Alda Briede, Inese Bērziņa, Ligita Meķe, Irēna Cērmane un Andrejs Migla.

Bet 11 rītus ar klausītājiem sarunājās un radio bijušo un esošo kolēģu atmiņas  lasīja Māra Eglīte. Dzirdējāt arī Edmunda Freiberga balsi.