Emīla Dārziņa mūzikas skola pievērš uzmanību katastrofālajam skolas zāles stāvoklim, aicinot uz absolventu labdarības koncertiem.

17. aprīlī plkst. 19 koncertzālē Lielajā ģilde notiks labdarības koncerts “Vēl viena klātbūtne”. Emīla Dārziņa mūzikas skola turpina labdarības koncertu ciklu “Mana pirmā skatuve”, lai ar ziedojumu palīdzību vāktu līdzekļus ilgstoši novārtā atstātās skolas zāles un skatuves renovēšanai, lai nodrošinātu kvalitatīvu mācību procesu un koncertpraksi. Raidījumā Kultūras Rondo plašāk par absolventu iecerēm palīdzēt skolai stāsta čelliste Marta Sudraba un E. Dārziņa mūzikas skolas projektu vadītāja Agnete Krilova- Bērziņa.

Koncertā piedalīsies spilgtas mūzikas personības – Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas absolventi – pianisti Sergejs un Andrejs Osokini, čelliste Marta Sudraba, klarnetiste Laima Ratniece-Miltiņa, kas muzicēs kopā ar Emīla Dārziņa mūzikas skolas audzēkņu un absolventu simfonisko orķestri diriģenta Andra Vecumnieka vadībā.

Koncertu vadīs muzikoloģe Liene Jakovļeva. Koncerta programmā skanēs Pētera Vaska Otrais čella koncerts “Klātbūtne”, Pētera Plakida “Vēl viena Vēbera opera” un Fransisa Pulenka Koncerts divām klavierēm ar orķestri.