Rīgas cirka pagaidām vēl nemājīgajās, toties iedvesmojošajās telpās skatāma gleznotājas Amandas Ziemeles izstāde “Zivs ar kājām”, kas vienlaikus ir viņas diplomdarbs Drēzdenes Mākslas akadēmijā. Izstādes vēstījums: notikums pirms 365 miljoniem gadu, kad Kurzemes teritorijā no ūdens iznāca senākā no zināmajām četrkāju radībām - 'Ventastega curonica'.

Mākslinieces Amandas Ziemeles izceltais reālais, bet varbūt nereālais evolūcijas notikums – mītiskās radības "Ventastegas curonicas" lēmums izkāpt krastā no Baltijas jūras – atstājis paliekošas pēdas gleznotājas uztverē un radījis vairākas šī notikuma interpretācijas iespējas. Tā izstādē „Zivs ar kājām”, kas skatāma Rīgas cirka velvjainajās, pelēcīgajās telpās, iespējams sastapties ar kādu parādību, ko grūti kategorizēt. To risinot, izstādītas Amandas veidotās lielformāta gleznas un tēlniecības objekti. 

Ekspozīcija ieguvusi balvu kā labākais 2018. gada absolventu diplomdarbs Drēzdenes Mākslas akadēmijā un izvirzīta Eiropas mākslas augstskolu absolventu balvai "Startpoint Prize 2018".

Izstāde apskatāma katru ceturtdienu un sestdienu 16:00 - 19:00 līdz 19. janvārim Rīgas cirka ziloņu stallī. Ieeja no A. Kalniņa ielas.