Latvijas Mākslas akadēmijas studenti, varētu teikt, ir pārņēmuši savā varā gan Dubultu Mākslas staciju, gan Brīvības aleju iepretim Ministru Kabineta ēkai. Pirmā kultūrvieta apzināta kopīgi ar Londonas Centrālās Sentmārtina koledžas Mākslas nodaļu studentiem, savukārt romantiskajā liepu alejā diskrēti ieslēpušies Latvijas Mākslas akadēmijas jauno tēlnieku darbi.

Līdz 31. oktobrim mākslas stacijā “Dubulti” un apkārtnē skatāma mākslai publiskā telpā veltīta izstāde - projekts “Public Encounters: Iesaistīšanās”, ko veidojuši divpadsmit maģistrantūras studenti no Londonas Mākslas Universitātes Centrālās Sentmārtinas mākslas un dizaina koledžas (UAL) un Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA). Jaunie mākslinieki piedāvā vēsturiskā monumentālisma kritiku un iesakņojušos tradīciju, tādu kā orientēšanās uz pagātni un godināšana, apspriešanu.

Visi izstādes darbi ir pirmpublicējumi un mākslinieki tos tehniski realizējuši Latvijā, kur daži ierodas pirmoreiz. Darbos izskan pieminekļu tradīcijas kritika un publiskās mākslas šaurā tematiskā piedāvājuma kritika. Tie aktualizē liberālas diskusijas kultūru un indivīda brīvības nozīmīgumu. Darbi aplūkojami Mākslas stacijā “Dubulti”, tās apkārtnē un Jūrmalas pilsētvidē. Viens no darbiem skatāms pasažieru vilciena vagonos.

Izstādes “Public Encounters: Iesaistīšanās” mākslas darbu autori ir Kristīne Daukšte, Liene Rumpe, Olga Melehina, Laura Šterna, Zemina Čena (Zemin Chen), Eleni Maragkaki, Viktorija Balašova, Jū Šao Lo (Yu-Shao Lo), Džeimss Kanti (James Canty), Katerina Geiduka, Lorena Goldi (Lauren Goldie) un Elīne Buka. Projekta iniciatori un mākslinieku konsultanti ir mākslinieks un viens no maģistra programmas POST vadītājiem Kristaps Ancāns (LMA) un mākslinieks, asociētais lektors Marks Halsons (UAL). Projekta kuratore - Mākslas stacijas Dubulti vadītāja Inga Šteimane.