7. augustā ar koncertu Saulkrastu estrādē savu 40. jubilejas koncerttūri pa Latviju uzsāks grupa "Eolika". Kopumā tūre ietvers 12 koncertus un noritēs līdz novembra vidum.

"Eolika" ir viena no ļoti retajām Latvijas grupām, kuras kodols līdz pat šodienai palicis nemainīgs, kura joprojām aktīvi koncertē un kuras cienītāju lokā ir vismaz trīs dažādu paaudžu klausītāji.

Jubilejas koncertos skanēs galvenokārt grupas populārākās dziesmas, kā arī grupas dibinātāja Borisa Rezņika speciāli jubilejai veltīts jaundarbs "Atkal esam mēs kopā". Līdz ar lielisko populāro četrinieku uz skatuves kopā būs arī saksofonista Zinta Žvarta vadītais pūtēju ansamblis un instrumentālā grupa Jāņa Miltiņa vadībā.

Olga Rajecka: "Pats būtiskākais ir tas, ka mēs joprojām esam kopā. Es ar to lepojos. Tas dos mums arī lielu dzīvīgumu, dzīvotgribu. Nevienam nav noslēpums, ka mūsu kolektīvā ir bijušas visādas problēmas ar veselību, bet dziesma ir to visu izārstējusi. Tas ir pats galvenais, ka ir koncerti, ka mēs esam apritē, ka mēs esam pieprasīti. Arī dažādos jauniešu klubos, kur mūs dažkārt klausās trīs paaudzes. Jaunieši zina vārdus, jaunieši dzied līdzi".