Pēc Latvijas Radio podkāsta "Dokumentārijs" publicēšanas par imunologu Jevgēniju Ņikiforenko gan Radio, gan pētnieciskās žurnālistikas centrs "Re:Baltica" saņēma ziņas no vairākām citām sievietēm, kuras apgalvoja, ka šī ārsta kabinetā piedzīvojušas līdzīgu pāridarījumu. Uzzinot, ka tiesībsargājošo iestāžu izmeklēšana beigusies bez rezultāta un imunologs turpina pieņemt pacientus, vismaz divas sievietes apņēmušās vērsties Valsts policijā ar iesniegumu, lai ārsta darbība tiktu izvērtēta atkārtoti.

Sarunās ar Latvijas Radio sievietes stāstīja par dažādu pieredzi – kādai ārsts licis noģērbties un apgulties uz vēdera uz kušetes, lai pārbaudītu vēnas, un ilgi glāstījis kājas. Cita piedzīvojusi krūšu pārbaudi vismaz piecu minūšu garumā. Trīs sievietes stāsta par ginekoloģiskiem izmeklējumiem, kuru laikā ārsta pirkstu novietojums un to kustības radījušas šaubas par viņa rīcības patieso nolūku. Visos gadījumos izmeklējumi ilguši 5–10 minūtes, stāstīja pacientes.

Viena no sievietēm pēc ārsta vizītes izlasījusi interneta forumā atsauksmes un izlēmusi par piedzīvoto rakstīt sūdzību gan Stradiņa slimnīcai, gan arī Veselības inspekcijai.

Situāciju vērtē Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas priekšsēdētāja biedre un bijusī veselības ministre Anda Čakša.