Vienkāršs, saprotams, prasīgs. Šādu portretu zīmē viņa draugi un tam pievienojas arī Monopols. 90. gadu deju mūzikas zvaigzne – mūziķis un fotogrāfs 2024. gadā Agris Semēvics.

Savas radoši profesionālās gaitas Agris Semēvics kā dīdžejs uzsāka pagājušā gadsimta astoņdesmito gadu beigās. Tolaik viņa virsvadībā tika spēlētas populārākās diskotēkas gan  galvaspilsētā, gan ārpus tās robežām. 

Vēlāk Agris no mūzikas spēlēšanas pārgāja arī uz tās radīšanu - bija mūzikas producents, septiņus gadus darbojās grupā “100. Debija”, kas paspēja kļūt par vienu no tā laika Latvijā iemīļotākajām mūzikas grupām.

Pēc tam gan Agris nolēma pievērsties fotomākslai - koncertu foto, hokeja, cilvēku, dažādu pasākumu, arī objektu, ēdienu un produktu fotogrāfēšanai. Tomēr 2011. gadā Agris devās atpakaļ mūzikas dzīvē, nu jau kā solo izpildītājs. Bet divdesmito gadu sākumā atsāka savu darbību arī grupā “100. Debija”. Šobrīd Agra radošajā kontā ir vairāki albumi - gan dziesmu, gan foto, un šīs abas radošās pasaules viņa dzīvē pastāv līdzās viena otrai.

Ārpus mūzikas un fotogrāfēšanas Agris labprāt veido arī saturu sociālajos tīklos. Agrim nozīmīgi ir būt kustībā un pie dabas.