Edgars Lipors ir aktieris, muzikants, multimākslinieks, vīru kopas „Vilki”, danču mūzikas grupas „Trejdeviņi” un folkgrupas „Vīrs un Vārds” muzikālais vadītājs. Viņš komponē mūziku teātra izrādēm, koklētāju ansambļiem un tautas deju kolektīviem.

Vīru kopa „Vilki” šogad svin savu 30.jubileju. Tā ir vienīgā mūzikas grupa Latvijā, kuras repertuārā ir latviešu karavīru  dziesmas no vissenākajiem laikiem līdz mūsdienām. Kopas sastāvā darbojas seši vīri, kuriem tuva karavīra dzīvesziņa. Karavīrs nav atrauts no ikdienas dzīves rituma, tādēļ repertuārā ir arī godu, gadskārtu svētku dziesmas, jūrasbraucēju, arāju un alus dziesmas.

Savas pastāvēšanas laikā „Vilki” izdevuši 13 mūzikas albumus, snieguši ap 2000 koncertu  Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Beļģijā, Šveicē, Īrijā, Vācijā, Norvēģijā, Gruzijā, Azerbaidžānā,  Indijā, ASV, Kanādā un Austrālijā.

Lai arī Leļļu teātri Edgars Lipors nestrādā jau vairāk nekā 10 gadus, ik pa laiks viņš kopā ar bijušajiem kolēģiem iestudē kādu izrādi. 

"Joprojām esmu tādās pašās domās kā senāk: leļļu teātris, leļļu teātra mākslas ir unikāla. Kas nav to pieredzējuši un pieskārušies, to grūti saprast un daudzas lietas šķiet virspusējās. Esmu teātrī strādājis 15 gadus, un tas ir kaut kas apbrīnojams. Tur ir daudzas lietas, par kurām varētu stāstīt, kas nav citos teātros, bet ir tur.

Es uzskatu, ka labs leļļinieks izveidojas septiņu līdz desmit gadu laikā. Nav tā, ka pabeidz augstskolu un tu esi gatavs leļļinieks. Pēc šiem gadiem var saprast, vai viņš ir kārtīgs leļļinieks, vai tikai aktieris.

Leļļinieks ir, pirmkārt, aktieris, kuram ir leļļu tehnikas. Daudziem tās nav. Pats galvenais leļļu teātrī ir radīt priekšstatu skatītājiem, pārliecību, ka lelle ir dzīva. Tas nesanāk visiem, arī tiem, kas strādā Leļļu teātrī," uzskata Edgars Lipors.