Lielākie sporta svētki aizvadīti, bet sarunas par olimpiādi vēl turpinās, jo tik liels festivāls aizskar lielas emocijas. Mūsu šī vakara viesis šo sajūtu radītājs – basketbolists Nauris Miezis. Ķekavnieks, kuram patīk piedalīties dažādos izaicinājumos, sportot un noteikti nepatīk zaudēt.

Pabeidzis Ķekavas vidusskolu, pēc tam absolvējis Rīgas Tūrisma un tirdzniecības skolu, taču daudz labāk Nauri raksturo viņa sportiskās gaitas, kas aizsākušās agrā vecumā. Ar sportu nodarbojušies arī Naura vecāki, bet viņš pats mācījies Alfrēda Kraukļa VEF Basketbola skolā pie trenera Jāņa Rimbenieka. Spēlējis Latvijas Basketbola līgā un pārstāvējis Latvijas jaunatnes izlases. Skolas laikā komandas biedri Nauri saukuši par kenijiešu skrējēju, jo viņš bijis ātrs un izturīgs.

2011. gadā Nauris Miezis uzsācis 3x3 basketbola karjeru, un rūdījumu tajā guvis Grīziņkalnā - jauniešu ielu sporta un kultūras kustībā “Ghetto Games”. Komandas sastāvā uzvarējis 2020. gada pasaules tūres finālā, un Nauris ir pašreizējais 3x3 basketbola spēlētāju ranga līderis. Kopā ar Kārli Lasmani, Agni Čavaru un Edgaru Krūmiņu pārstāvējis Latviju 2020. gada vasaras olimpiskajās spēlēs Tokijā, kas Covid-19 pandēmijas dēļ notika 2021. gadā un kurās 3x3 basketbols piedzīvoja debiju olimpiskajās spēlēs.

28. jūlijā Nauris kopā ar saviem komandas biedriem savu vārdu ierakstījis vēsturē - viņa kļuva par pirmajiem 3x3 basketbola čempioniem olimpiskajās spēlēs un simboliski atkārtoja uzvaru, ko latviešu basketbolisti izcīnīja pirmajā Eiropas basketbola čempionātā 1935. gadā.

Bet Naurim patīk arī pludmales volejbols un citi komandu sporta veidi, kā arī piedalīšanās “izlaušanās istabās”. Naura hobijs ir makšķerēšana, un viņš ļoti vēlētos noķert Latvijas rekorda garuma līdaku, bet kādā mierīgākā brīdī lolo ceļojumu uz Bali.