Rit vasaras olimpiskās spēles Tokijā. Mūsu sportistu starti, rezultāti, ekspertu un līdzjutēju domas un komentāri, jaunākās ziņas, intervijas ar sportistiem un reportāžas no Japānas. Olimpiskajiem notikumiem sekojam līdz "Tokijas studijā".

Raidījuma viesis komiķis, pasākumu vadītājs un liels sporta entuziasts Rūdolfs Kugrēns.

26.jūlijā olimpisko debiju piedzīvoja 18 gadus vecā peldētāja Ieva Maļuka. Viņa peldēšanas sacensībās 200 metru distancē brīvajā stilā uzvarēja pirmajā priekšpeldējumā, taču par vairāk nekā divām sekundēm atpalika no personīgā rekorda un pusfinālā neiekļuva.

Ieva Maļuka pēc starta atzina, ka emocijas finišējot situšas augstu vilni, bet viņas klupšanas akmens bijis pieredzes trūkums.

Savukārt Latvijas 3x3 izlases basketbolisti abās spēlēs šodien piekāpās pretiniekiem, divu favorītu duelī ar 16:22 piekāpjoties Serbijai un ar 15:19 zaudējot Krievijai. Neveiksmes apgrūtina Latvijas ceļu uz pusfinālu.

Vizītkartē iepazīstam pludmales volejbolistu Mārtiņu Pļaviņu un 3x3 basketbolistu Edgaru Krūmiņu.

Kopumā šodien Tokijā sadalīts 21 medaļu komplekts un medaļu kopvērtējumā vadībā ir ASV, kam ir septiņi zelti. Tikpat ir arī mājiniecei Japānai, bet Ķīna min uz papēžiem ar sešiem zeltiem, tiesa, ķīniešiem pēc kopējā medaļu skaita ir visvairāk - 15, kamēr amerikāņiem - 14, bet japāņiem - 11.