Klausīšanās raidījuma Gudrības pilieni viesojas Baložu ģimene no Jelgavas. Detektīvkundzītes Ausmas skaņu mīklas min tētis Oskars, mamma Rita, meitas Madara (10 gadi), Grieta (7 gadi) un Trūde (5 mēneši) un dēls Hūberts (5 gadi).

Oskars ir agronoms un Rita galvenokārt mājskolo bērnus, bet vada arī mājas kārtošanas tiešsaistes kursus. Bērnu mīļākā nodarbe ir māju un štābiņu būvniecība, sākot no mini rotaļlietu mājokļiem, beidzot ar lielizmēra būvēm pagalmā vai mežā.

Madaras lielākā aizraušanās ir jaunu ēdienu recepšu izmēģināšana un grāmatu lasīšana. Viņas mīļākais Latvijas Radio raidījums ir Monopols, jo interesē dzīves stāsti. Grieta brīvajos brīžos klausās Latvijas Radio radiopasakas un tikmēr zīmē visu ko dzird.

Hūbertam patīk meistarot pašizdomātas iekārtas. " Mēs to mājās saucam “spēlējas Kevinos” (no filmas “Viens pats mājas”), jo Hūberts bieži no striķiem un šķērēm un visa kā gatavo dažādas lamatas pa māju," stāsta Rita.

Baložu ģimenes oficiālais mājdzīvnieks ir pundurtrusis Simba, bet dikti mīļas visiem ir arī zīlītes, kas visu ziemu ciemojas barotavā, un vārnas, kas gaida pie komposta kaudzes kādu gardumu.

Prieku sagādā kopīgā mācīšanās, galda spēļu spēlēšana un izbraukumi uz mežu.