Pie skaņu detektīvkundzītes Ausmas viesos radinieces no Krimuldas novada – mamma Anna Biseniece ar savām māsām Paulu Bušu (14 gadi) un Nelliju Bušu (9 gadi) un meitu Amēliju Bisenieci (7 gadi).

Mammai interesē sports un grāmatu lasīšana.

Annas meitas Amēlijas hobiji ir zīmēšana, dziedāšana, dejošana, čella spēle, telefonspēlītes un sportošana.

Mammas lielā māsa Paula Buša nodarbojas ar mākslu, video spēlēm un sportu, bet mammas mazā māsa – Nellija Buša ar dziedāšanu, mākslu, sportu un akrobātiku. Un abām mājās ir divi suņi – Bella un Pūka-Odin un pieci kaķi – Dobijs, Lote, Pantera, Hēra, Melnais Pūpoliņš.

Kopā radinieces spēlē galda spēles, kāršu spēles, video spēles, dodas kopīgos izbraucienos -ekskursijās, pārgājienos un nedēļas nogalēs cep pankūkas, bet Jāņos visas satiekas pie omes Gulbenes pusē.

Radinieču izvēlētās dziesmas: "Surfaces" – "Sunday best" un JVDK – "Golden hour".

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.