Klausīšanās spēlē bērniem un pieaugušajiem Gudrības pilieni pie skaņu detektīvkundzītes Ausmas būs četras īstas pērles no Baldones vai vienkārši, komanda “Pērles”.

Komandā ir Mamma Zanda Jurāne ar meitām – Elīzu Adrianu Dūniņu (12 gadi), Beāti Dūniņu (10 gadi) un Katrīnu Priedi (4 gadi).

Mamma Zanda ir sociālais darbinieks, ar aizraušanos kulinārijā. Bērnu iecienītākā mammas recepte ir mājās gatavota torte "Cielaviņa".

Meitenēm kopīga nodarbošanās ir rokassprādžu veidošana, zīmēšana, dažādi rokdarbi un sveču liešana, bet kopā ar mammu – peldēšana, ceļošana un pikniki. Īpaši “Pērles” novērtē brīžus, kad var visas kopā sanākt pie viena galda un pārrunāt labos, ne tik labos un visādus citādus svarīgus atgadījumus.

Ģimenē vēl ir kaķi – Rudīte un Leo un suņi – Betija un Rafaello.

“Pērļu” izvēlētās dziesmas ir Evelīnas Kramas “Par cilvēku” un “Bermudu divstūra” – “Zaudējam brāli”.

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.