Pirmajās Lieldienās un pirmajā klausīšanās raidījuma Gudrības pilieni spēlē viesojas Daņiļeviču ģimene, kurā ir tētis Agris, mamma Singita, astoņgadīgā meita Emīlija un 21 gadu vecais dēls Rūdolfs.

Tēta Agra aizraušanās ir makšķerēšana, koku, krūmu stādīšana un to kopšana, arī koka mēbeļu izgatavošana, tomēr pāri visam – deja. Agris ir deju skolas „Dzirnas” horeogrāfs un skolotājs.

Mammai Singitai patīk puķes un dārzs. Pēc garās darba dienas deju skolā Singita labprāt dodas rušināties dārzā, iekopj jaunas dobes, stāda un pārstāda puķes, lai krāšņums pie mājas priecē mājiniekus un viesus. Viņa gatavo brīnišķīgus pirts skrubjus un vāc tējas ziemai.

Meitai Emīlijai patīk zīmēt, viņa aizraujas ar kalnu slēpošanu. Dodoties dabā, meklē skaistus akmentiņus, no kuriem izgatavo dažādas figūriņas un nieciņus. Emīlijai ir seši kāmīši.

Dēls Rūdolfs aizraujas ar dažnedažādiem sporta veidiem, īpaši kalnu slēpošanu, kā arī slidošanu, peldēšanu, laivošanu, viņam patīk visādi sportiskie izaicinājumi, (piemēram, piepumpēties). Bet mākslā ir uzticīgs bungām un dejai.

Daņiļeviču ģimenē ir suns Maksis, kaķenes Puķe un Gamma, kā arī Emīlijas seši kāmīši un Agra divas zosis un divas pudeļpīles. Arī zivis piemājas ezerā, kuras Agris ir pieradinājis nākt baroties.