Detektīvkundzītes Ausmas uzdotās skaņu mīklas raidījumā Gudrības pilieni min Auzānu ģimene - mamma Santa, tētis Kārlis un viņu meitas - 11 gadus vecā Anna un deviņgadīgā meita Elza.

Auzānu ģimene ir no Rīgas, bet saknes stiepjas līdz pat Alsungai, kur ģimene pavada brīvdienas un siltās vasaras.

Tētis Kārlis ir mūziķis, čella virtuozs, komponists, čellu trio “Melo-M” un grupas “Autobuss debesīs” dalībnieks un pandēmijas laika improvizators – Kārlis sešdesmit dienas sociālajos tīklos pārsteidza klausītājus ar meditatīvām minūti garām muzikālām improvizācijām "Little Raga Sessions", ik dienu izmantojot citu mūzikas instrumentu.

Kārlis ir izvēlējies savu hobiju, proti, mūziku, par savu darbu, līdz ar to viņš nekad „nestrādā”. Bet brīvo laiku pavada ceļojot, braucot ar riteni, meditējot.

Mamma Santa strādā ģimenes vīna darītavā un veido, pārdod korporatīvās dāvanas uz Līgo svētkiem un Ziemassvētkiem. Brīvajā laikā Santa zīmē, iet pārgājienos, plāno eksotiskos ceļojumus, ne ierastās tūrisma takas, izzina un iepazīst dažādas kultūras.

Meitas Anna un Elza spēlē klavieres un glezno pie privātskolotāja, Elza arī dejo deju grupā „Ritms”.

Auzānu ģimene ir aktīva, viņiem patīk būt kustībā, īpaši ceļot un doties dabā. Šobrīd ceļo pa Latviju, ejot dabas takās, atklājot jaunas vietas. Savukārt vakaros viņiem patīk visiem kopā uzspēlēt galda spēles. Annai un Elzai patīk ikdienā sagādāt mazos svētkus, piemēram, skaisti saklāt galdu mielastam. Reizēm māsas pārsteidz vecākus, brīvdienu rītos gatavojot vecākiem omleti vai pankūkas.

Auzāni reizēm spontāni vienojas trakulīgās dejās, kopīgi izdejojoties.