"Gudrības pilienos" skaņu mīklas min Ernests Bulte ar mammu Svetlanu.

Bultu ģimenē ir tētis Mareks, mamma Svetlana un divi dēli – Ernests Marts (13 gadi) un Jēkabs Marts (11 gadi).

Mamma Svetlana bērnību pavadījusi Rojas novada Rudes pagastā, tētis Mareks – Zaubes pagastā un šobrīd visa ģimene dzīvo Ogrē.

Ikdienā tētim ir savs bizness, kas vairumtirdzniecības veikaliem un mājražotājiem piedāvā saimniecības preces, iepakojums, vienreizējos traukus, kases lentes un citas nepieciešamas lietas, savukārt, mamma ir pavadonis Ernestam.

Ernests Marts mācās Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra 7.klasē. Tā ir vienīgā skola Latvijā, kur bērniem un jauniešiem ar nopietniem redzes traucējumiem tiek nodrošināts redzes īpatnībām pielāgots mācību process. Ernests mācās arī Bungu skolā, veido un ieraksta remiksus, viņam ir savs YouTube kanāls. Vēl viņš veido 3D objektus no magnētiem, skrūvēm un uzgriežņiem, kas izskatās pēc mandalām. Ernestam patīk peldēties siltā jūrā vai baseinā, gatavot itāļu pastu un rēķināt.

Brālis Jēkabs Marts brīvajā laikā spēlē futbolu un lieliski pārvalda datoru.

Kopīgi Bultēm patīk ceļot, viņi dodas garās pastaigās pa Ogres pilsētu, gar upi un Zilo kalnu pastaigu takām. Vakaros spēlē dažādas galda spēles un gatavo pasaulslavenu šefpavāru kulinārijas raidījumu šedevrus.

Ernesta izvēlētās dziesmas: grupas „Bon Jovi” dziesma „It's My Life” un grupas „Prāta Vētra” dziesma „Vakardienas trakums”.

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.