Gudrības pilienos skaņu mīklas min Filipovu ģimene no Siguldas - tētis Andrejs, mamma Lelde un trīs brāļi – Dominiks (9 gadi), Francis (7 gadi) un Lūkass (3 gadi).

Filipovi ir aktīva ģimene, kuras ikdiena paiet lielā skrējienā un menedžmentā – lielie brāļi mācās Siguldas pilsētas vidusskolas 1. un 2. mākslu klasē, Lūkass apmeklē pirmsskolas izglītības iestādi.

Vecākais brālis Dominiks ir liels mākslinieks, kas savu fantāziju mācās izpaust Siguldas Mākslas skolā "Baltais flīģelis" 2.klasē. Dominika darbi ir "startējuši" arī dažādos konkursos, kur saņemtas godalgas.

Vidējam brālim Francim enerģija plūst pāri malām, tāpēc viņš trenējas kalnu slēpošanā un līdzsvaram apgūst čella spēli.

Mazais Lūkass ir liels „razbainieks” ar plašu un mīlošu sirdi, kas paspēj visu - gan saķēpāt brāļa matemātikas mājas darbu, gan 10 reizes ierausties klēpī un samīļot visus no sirds. Viņam patīk viss, kas patīk un interesē brāļus - gan zīmēt un muzicēt, gan braukt ar riteni treniņos.

Tā kā Filipovi dzīvo Siguldā, tad apkārtējā vide pilnīgi "liek" iet dabā un daudz laika pavadīt ārā. Ziemā mammai Leldei un Francim patīk kalnu slēpošana, bet tētis Andrejs un Dominiks dod priekšroku distanču slēpošanai.

Vasarā labprāt ģimene brauc ar riteņiem, iet pārgājienos un palīdz omei ar opi dažādos dārza darbos. Pavadot dienu aktīvi ārā, bērni reti kad saka "man nav ko darīt", jo ārā ir pilnīga brīvība.

Šajā pavasarī Filipovi ir sākuši vakaros spēlēt kāršu spēli „Duraks”, savukārt puikas gaida, kad varēs atklāt peldēšanās sezonu.

Tētis Andrejs vairāk nekā septiņus gadus vada āra treniņus Siguldā un turpina mācības Rīgas Stradiņa universitātē, mācoties par fitnesa treneri. Uz tēta vadītajiem treniņiem iet visa ģimene, kamēr vecāki vingro, bērni skrien un dauzās. Mamma Lelde ikdienā rūpējas par ģimeni, it īpaši laikā, kad lielajiem brāļiem ir attālinātās mācības skolā.

Filipoviem nav mājdzīvnieku, bet brāļi gribētu par mājdzīvnieku kā kurmi, tā putniņus, kazas, kaķus un suņus, zirgu.

--

Filiopvu ģimenes izvēlētās dziesmas: Bermudu divstūris „Ne man GUCCI, ne man NIKE” un Sting “Fields Of Gold”.