Gudrības pilienos skaņu mīklas min kuplā Doršu ģimene no Siguldas - mamma Jana, tētis Dinārs, meitas Signe (19 gadi), Mia Marija (4 gadi) un dēli Ronijs (10 gadi), Noels (8 gadi).

Mamma Jana strādā skaistumkopšanas nozarē un ir ceļā uz savas biznesa ieceres realizāciju. Viņas pandēmijas laikā rakstīja pieteikumu, kura rezultātā ieguva grantu sava skaistumkopšanas biznesa īstenošanai.

Tētis Dinārs ir Latvijas Slēpošanas federācijas valdes priekšsēdētājs. Mīl ziemas un citus sporta veidus, ciena visu sportistu sasniegumus. Vasarā patīk gatavot uz piemājas terases.

Vecākā meita Signe ir Rīgas Doma kora skolas absolvente. Viņu interesē mūzika, zīmēšana, gleznošana, sports un mazi bērni. Mazākajai māsai Miai Marijai patīk spēlēties ar grāmatiņām un uzlīmēm.

Vecākais brālis Ronijs vasarā spēlē futbolu, ziemā nodarbojas ar kalnu slēpošanu. Brīvajos brīžos lasa „Grega dienasgrāmatu” un spēlē saksofonu. Brālis Noels sporto, kā arī mācās elektriskās ģitāras spēli mūzikas skolā. Viņam patīk peldēt baseinā un kopā ar tēti patīk copēt.

Doršiem mājdzīvnieku nav, bet laukos ir suns Mocarts un kaķis Pičuks.

Kopīgi ģimene skatās filmas, vakariņo un dodas izbraukumos un ceļojumos līdzi tētim.

--

Ģimenes izvēlētās dziesmas: grupas “Prāta Vētra" dziesma “Man kabatā” un “Lai nu snieg” no animācijas filmas “Ledus sirds”.