Gudrības pilienos viesojas Gantimurovu ģimene no Rīgas - mamma Sandra un dēls Aleksis.

Sandra un Aleksis (12 gadi) Gantimurovi ir tikai divi no četriem ģimenes puzles gabaliņiem. Aiz kadra ģimenes mīluļi – franču buldoga brālis Pipars un negantais kaķis Turbo.


Sandra strādā digitālajā mārketingā un brīvajā laikā ir sākusi nodarboties ar fitnesu. Visbiežāk Sandru var redzēt vai dzirdēt dziedam, jo bez mūzikas viņas dzīve nav iedomājama. Vēl Sandrai ļoti patīk garas pastaigas dabā, vai garšīgi paēst kādā restorānā.

Aleksis ir ģimenes spridzeklītis, jo neizsīkstoša enerģija viņu pavada gan Rīgas 49.vidusskolas 6.b klasē skolā, gan arī Jura Docenko Futbola skolas treniņos, ko viņš apmeklē jau septiņus gadus. Vēl Aleksim ļoti patīk braukt ar mašīnu, ko mamma dažreiz atļauj, braucot uz laukiem.

Aleksis, tāpat kā visi pārējie ģimenes locekļi, nevar paiet garām nevienam dzīvniekam to nesamīļojot, kur nu vēl sunim.

„Viens par visiem un visi par vienu, katrs citādāks, bet tik ļoti nešķirami!” ir viņu devīze.


Nav tādu brīvdienu, kad ģimene sēdētu mājās, jo pie dabas ir vislabāk. Par tradīciju jau ir kļuvuši kopīgie laivu braucieni, grandiozās Alekša dzimšanas dienas ballītes vasarā un baiļu pārvarēšana gaisa šķēršļu trasēs. Kad laiks ārā nelutina, cieņā ir arī ģimenes filmu vakari ar dažādām uzkodām. Mīļākā filma ir “Suņa dzīves jēga”.

Kopā mammai ar dēļu ļoti patīk arī ceļot un jo aktīvāk, jo labāk.

--

Ģimenes izvēlētās dziesmas: The Sound Poets – “Kalniem pāri” un Lil Nas X, Jack Harlow – “Industry Baby”