Gudrības pilienos viesojas Grasbergu ģimene no Mārupes – tētis Gundars, mamma Inga un viņu trīs dēli – Kristians (15 gadi), Stefans Kārlis (10 gadi) un Viljams (4 gadi).

Mamma Inga nāk no Latgales, tētis Gundars ir no Zemgales, un tagad ģimene dzīvo Mārupē. Abu vecāku aizraušanās un reizē arī darbs ir teātris, kur abi ir kolēģi. Tētis Gundars ir aktieris, kurš veiksmīgi savu profesiju apvieno ar hobiju, proti, filmēšanos, audio ierakstiem, muzikāliem projektiem un koncertiem. Mamma Inga arī ir aktrise, kurai vaļasprieks ir dārzkopība.

Vecākais dēls Kristians ir talantīgs it visā, kas saistīts ar mūziku un šogad beidza mūzikas skolā flautas klasi. Kristiana hobijs ir volejbols.

Vidējam brālim Stefanam labi padodas domāt un filozofēt, Stefana vaļasprieks ir handbols.

Četrgadīgajam brālim Viljamam hobijs ir baudīt dzīvi, galvenais, lai notiek interesantums! Ikviena nodarbe, kurā Viljams piedalās un iesaistās, viņam izdodas.

Grasbergiem mājdzīvnieku nav, bet ir „dārzdzīvnieki”, kas ir dārzā dzīvojošās skudras un kurmji, kuri ne vienmēr ir gaidīti mammas dobēs un apstādījumos.

Kopīgi Grasbergu ģimene dodas garās pastaigās pa Mārupi vai izbraucienos ar velosipēdiem, dēļiem un skrituļslidām. Šoziem visiem iepatikās galda spēles. Un bērnus, protams, vieno arī kopīgi spēlētas datorspēles.

--

Grasbergu ģimenes izvēlētās dziesmas: Cocoon, Lola Marsh “I Got You” un Coldplay “Hymn For The Weekend”.