Gudrības pilienos viesojas topošie cēsnieki Lukstiņu-Pīmaņu ģimene - tētis Raits Pīmanis, mamma Anete Lukstiņa-Pīmane, dēls Miks Lukstiņš (9 gadi), meita Melisa Pīmane (6 gadi).

Lukstiņi-Pīmaņi ir no Rīgas, bet drīzumā mainīs savu dzīvesvietu uz vienu no skaistākajām pilsētām Latvijā – Cēsīm. Vēl ģimenē ir trīs kaķi Skiners–Boriss, Silvers un tēta luteklītis - rudais kaķis Sulfurs, ko mīļvārdiņā sauc par Kukulīti, jo atgādina maizes klaipiņu. Neparastākais Pīmaņu-Lukstiņu ģimenes loceklis ir 300 gramus svarīgais Āfrikas gliemezis vārdā Laimonis.

Mamma Anete cep gardas kūkas, viņas meistarstiķis ir franču šokolādes kūka, kas kūst mutē un liek izdalīties laimes hormoniem. Mammai patīk pagulēt brīvdienu rītos un ļoti garšo tēta gatavotās brokastis. Mamma dažreiz ar bērniem kopā uzdejo un paākstās. 

Tētim Raitim ir "ģimenes zelta rokas" – visu salabos, uzlabos un izdomās. Viņam padodas izcili brokastu ēdieni, ar kuriem brīvdienu rītos lutina visu ģimeni. Viņš ir agrais putniņš, brīvdienās pamostas pirmais un izdomā kā iepriecināt visu ģimeni. Tēta hobijs ir krāt vinila plates ar savu mīļāko mūzikas izpildītāju albumiem.

Miks ir ģimenes lielais grāmatnieks. Patīk grāmatas par dabu, dzīvniekiem, izgudrojumiem un lietu darbību. Mikam patīk „Minecraft” spēle. Skolā padodas matemātika un dabaszinības.

Melisa ir maza dāma, kas šogad uzsāks skolas gaitas. Vēl nav izlēmusi, par ko vēlas kļūt. Melisa skaisti dzied un labi zīmē. Ģimenē Melisa ir īsta selfiju karaliene!

Visiem kopā patīk doties garās pastaigās, garšīgi paēst un klausīties mūziku.

--

Lukstiņu-Pīmaņu ģimenes izvēlētās dziesmas: Inokentijs Mārpls “Klucītis” un Grave Digger “Emerald Eyes”.