Mīklas min Forandu ģimene no Ādažiem: mamma Marita, tētis Ģirts un bērni Daniēls (15 gadi) un Alīne (6 gadi).

Mamma Marita strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) 112 zvanu un resursu centrā, kur pieņem un apstrādā ienākošos 112 zvanus, izsūta VUGD un citu dienestu tehniku uz notikuma vietām. Brīvajā laikā viņai patīk braukt ar velosipēdu, iet pārgājienos, rīkot piknikus un svētkus. Pati mēdz organizēt un piedalīties dažādos pasākumos.

Tētis Ģirts arī strādā arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, pilda operatīvā dežuranta pienākumus Rīgas reģionā, piedalās lielu un sarežģītu ugunsgrēku un glābšanas darbu likvidēšanā. Brīvajā laikā arī viņam patīk doties ģimenes pastaigās, braukt ar velosipēdu vai laivu. Gan darbā, gan vaļas brīžos aizraujas ar dronu (bezpilota lidaparātu) vadīšanu, fotografēšanu un filmēšanu no gaisa.

Dēls Daniēls mācās 9.klasē. Apmeklē Andžeja Grauda bungu skolu, kur apgūst bungu spēli. Patīk braukt ar velosipēdu, vasarā peldēties, apmeklēt dažādas nometnes, satikties ar draugiem, pikniki un datorspēles.

Meita Alīne Forandu ģimenē ienāca četru gadu vecumā. Viņa apmeklē bērnudārzu, vingrošanu un tautas dejas. Patīk daba, un visa dzīvā radībiņa. Arī Alīnei patīk braukt ar velosipēdu, kā arī peldēties, iet pārgājienos, tāpat viņai patīk pikniki un multfilmas. Alīne ir ļoti aktīva un zinātkāra.

Forandi atzīst: Dzīvojam ļoti skaitā vietā, Ādažu novadā, kur Gauja ietek jūrā. Vakaros klausāmies varžu kori, bet no rītiem dzērves klaigājam.

Visi kopā Forandi brauc pie dabas, rīko piknikus, Viņiem patīk braukt ar laivu pa Gauju un jūru, nomest enkuru un vērot skaistos saulrietus. Visi kopā arī spēlē galda spēles, cep picas, piparkūkas un kūkas.

Grupas “Labvēlīgais tips” koncertu apmeklēšana ar radu ģimenēm pirms pandēmijas bija ikgadēja tradīcija, kas parasti jau sākās ar tikšanos pirms koncerta un kopīgu dziedāšanu koncertā.

--

Ģimenes izvēlētās dziesmas: bērniem patīk “Bermudu divstūris”. Šoreiz viņi izvēlas dziesmu “Roku okeāns”. Vecāku izvēle - visjautrāk'a Latvijas grupa “Labvēlīgais tips” un viņu dziesma “Es nav redzējis Tevi jau sen”.