Gudrības pilienu skaņu spēles detektīvi šonedēļ ir Brokānu-Derumu ģimene no Rīgas: tētis Lauris, mamma Zane un bērni – brālis Bruno (6 gadi) un māsa Ella (3 gadi).

Lai arī visi ir rīdzinieki, bet ar sirdi – Kurzemē pie jūras.

Mamma Zane ir arhitekte un projektē mājas, savukārt tētim Laurim patīk kaitbords – viņš lidinās ar pūķi pa jūru un daudz brauc ar velosipēdu. Tētis ir brašs skrējējs un vairākas reizes ir noskrējis Rīgas pusmaratonu.

Dēls Bruno dejo tautas dejas, viņam patīk apmeklēt operas un baleta izrādes. Brīvbrīžos Bruno brauc ar skūteri pa dažādām trasītēm un spēlējas.

Māsa Ella ir nesen iemācījusies braukt ar riteni, kas viņai ļoti patīk un reizēm Ella drosmīgi brauc ar skūteri pa trasīti kā lielais brālis. Ella šogad pirmo reizi apmeklēja koncertu, kas viņai sagādāja lielu prieku.

Mājdzīvnieku ģimenē nav, bet visi kopīgi brauc ceļojumos, gatavo maltītes, spēlē galda spēles, iet sēņot, brauc ar riteņiem un ziemā slēpo. Brokāni-Derumi ir ģimene, kas atvērta jauniem piedzīvojumiem un pieredzēm.

--

Ģimenes izvēlētās dziesmas. Bērni izvēlas itāļu grupas “Måneskin” dziesmu “Beggin”, vecāki – kanādiešu grupas “Arcade Fire” dziesmu “Everything Now”.