Šoreiz raidījuma viešņas ir 16 – 17 gadus vecas jaunkundzes – piecas draudzenes Sanija Bērziņa, Linda Vilcmeiere, Keita Leinasare, Odrija Asermane un Amanda Geida.

Sanija Bērziņa ir no Garkalnes, bet pārējās meitenes no Rīgas. Sanija nākotnē vēlas mācīties psiholoģiju, bet šobrīd ārpus skolas nodarbojos ar pludmales volejbolu. Viņai ir kaķis Šelbijs, suns Retra un divas jūrascūciņas – Jaukums un Suvabu.

Lindas Vilcmeieres hobijs ir dejošana un viņu interesē arī apģērba dizains. Lindai mājās ir punduršpics Timijs.

Keita Leinasare nākotnē vēlētos gan strādāt bankā, gan spēlēt pludmales volejbolu. Keitai ir divi suņi Mia un Umika.

Odrija Asermane nākotnē sevi redz studējam Anglijā jurispudenci. Ārpus skolas Odrija spēlē volejbolu un dejo tautas dejas. Mājās viņai ir krievu zilais kaķis Olivers.

Amanda Geida vēl īsti nav izdomājusi, ko gribētu darīt, šobrīd viņa dejo tautas dejas un viņai ir trusis vārdā Popkorns.

Meitenēm kopā patīk vizināties ar riteņiem, iet pastaigās, klausīties mūziku un dejot. 

Meiteņu izvēlētās dziesmas: Sourj "Vecā dzīve" un David Guetta "Memories" (feat Kid Cudi).

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.