Ģimenē ir divi puiši un divas meitenes. Tētis Ingmārs un deviņgadīgais dēls Jēkabs pārstāv puišus, bet mamma Baiba un sešgadniece Luīze, kura šogad sāks mācīties 1. klasē, - meitenes.

Abi vecāki ir no Rīgas. Bērnību un pusaudžu gadus mamma daudz pavadījusi Viļķenē pie vecmammas un vecpapa, bet tētis - Vecumniekos pie omes un onkuļa. Mamma strādā valsts pārvaldē, bet tētis ar pārtiku saistītā privātā uzņēmumā.

Jēkabs dejo tautas dejas, spēlē basketbolu un futbolu un kopā ar tēti arī diska golfu. Arī Luīze ir ļoti sportiska meitene, kura prot mest “ritentiņu”, ir muzikāla un ar aizrautību spēlē galda spēles.

Vēl ģimenei laukos ir kaķis Podziņa un suns Šariks. Visiem kopā patīkot “uz dullo’’ sēņot, ziemās slēpot, bet vasarās iet pārgājienos un braukt ar riteni.

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.