Jūnija vidū spēlē "Gudrības pilieni" piedalās Majoru vidusskolas 2.b klases komanda. Komandā ir Nora Laktiņa, Emīlija Ozoliņa, Krišjānis Pastors, Renārs Ģēģeris un audzinātāja Ineta Jakovļeva.

Komandu vieno tas, ka visiem tās dalībniekiem garšo saldējums, visiem ir māsa, visiem patīk dejot, ceļot, krāt pieveikto soļu skaitu, spēlēt spēles, piedzīvot un uzzināt ko jaunu. 

Skolotāja Ineta Jakovļeva māca gandrīz visus mācību priekšmetus sākumskolā, dizainu un tehnoloģijas vecākajām klasēm, bet vidusskolēniem – psiholoģiju.

Emīlija un Nora dejo Jūrmalas kultūras nama baleta studijā. Nora vēl apgūst tautas deju prasmi deju kolektīvā „Dzīpariņš”.

Krišjānis izvēlējies sporta deju klubu „Tango”, bet Renārs, tāpat kā pārējie, dejo klases deju kolektīvā.

Vēl visus apvieno dziļas saites ar Majoru skolu. Šajā skolā komandas kapteine, klases audzinātāja Ineta, strādā jau 32 gadus, kuru laikā ir paspējusi izaudzināt piecas klases un šie ir sestie audzināmie. Vēl Majoru skolā ir mācījušies un mācās komandas biedru radiņi un viņi visi kopā ir kā viena liela ģimene.

Komandas izvēlētā dziesma - "Bermudu Divstūra" dziesma "Sarkanbalti sarkans".

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.