Maija pēdējā svētdienā Gudrības pilienos viesojas klasesbiedri, kuri kopā mācās un draudzējas jau piecus gadus – Beatrise Voiciša, Artūrs Ameriks, Klāvs Vītiņš un Pauls Rikards. Vēl bariņā ir Gustavs Grosbergs, kurš ieraksta laikā atveseļojas, klausās spēli un no sirds jūt līdzi savējiem.

Beatrise interesējas par vairākām lietām. Pandēmijas laikā, kad bija mājsēde, kopā ar māsu skatījušās korejiešu seriālus.Tā Beatrisei radās interese iemācīties korejiešu valodu. Dažas frāzes jau viņa zina. Vēl meitene grib apgūt elektriskās ģitāras spēli, jo ikdienā ļoti daudz klausās mūziku, īpaši skaņdarbus, kuros izceļas tieši elektriskā ģitāra. Kopā ar draugiem patīk spēlēt galda spēles un dziedāt pazīstamas dziesmas karaoke.

Artūra hobijs (ar panākumiem) ir kalnu slēpošana un vēl brīvajā laikā viņš lasa grāmatas. Artūram ir suns Pepe un ar klasesbiedriem viņam patīk spēlēt tautas bumbu.

Klāvs ir no Rāmavas un viņa hobiji ir basketbols un braukāšana pa rampām ar skrejriteni. Klāva ģimenē ir piecus gadus vecs suns, kura vārds ir Efeja.

Pauls spēlē florbolu un viņam ir kaķis Skay. Viņš uzsver, ka kopā būšanas pamatā ir draudzība.

Klasesbiedru izvēlētā dziesma: Labvēlīgais tips – „Laptops” un „Prāta vētra” – „Šokolādes saldējums”.