Pēcjāņu noskaņās Gudrības pilienos viesojas Bārbalu ģimene – mamma Dagmāra, tētis Kaspars un gandrīz piecgadīgā Marta.

Dagmāra ir horeogrāfe, tautas deju ansambļa mākslinieciskā vadītāja un deju skolotāja, kurai brīvajos brīžos patīk likt puzles un adīt.  

Kaspars ir mūziķis grupā “Auļi” un skaņu režisors, kurš izmanto katru iespēju tikt uz kalna slēpot.

Gandrīz piecgadnieces Martas ikdiena paiet, palīdzot mammai deju studijā, kā arī viņa ir filmējusies „Auļu” videoklipos un ļoti skaistā multimediālā dejas izrādē „Latvju zīmēs rotāties”. Vēl Marta glezno ar akvareļu krāsām, kopj puķes un iet uz zvēru dārzu. 

Visiem kopā Bārbaliem patīk spēlēt galda spēles, piemēram, Riču-raču vai „Outfoxed” un ceļot.

Ģimenes izvēlētās dziesmas ir bērnu studijas “Kukaiņi” dziesma “Pieci mazi kukainīši” un grupas “Auļi” dziesma “Jānīšam zelta josta”.

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.