Skaņu mīklas "Gudrības pilienos" min māsīcu un brālēnu komanda Nora, Dārta, Viesturs un Kārlis.

Māsām Norai (11 gadi) un Dārtai (9 gadi) Ezeriņām ir brālēni Viesturs (10 gadi) un Kārlis (9 gadi) Vimbas. Visus vieno kopīgi pavadītas brīvdienas laukos pie vecvecākiem „Putniņos”, kur atpūšas, strādā lauku darbos un svin svētkus.

Māsas Ezeriņas dzīvo un mācās Siguldā. Nora iet orientēšanās un zīmēšanas pulciņos, mācās spēlēt kokli un māk spēlēt flautu. Brīvajos brīžos viņai patīk šūt, bet nākotnē meitene domā kļūt par bioloģi. Nora ir vecākā no astoņiem mazbērniem saimē.

Dārta sapņo kļūt par mākslinieci. Viņa mācās mākslas skolā, brīvajā laikā orientējas. Viņai patīk peldēt, zīmēt, līmēt, šūt un veidot. Norai un Dārtai ir māsa Māra (6 gadi), ģimenē ir suns vārda Džifa. Māsas atzīst, ka visgardākais pasaulē ir vecāku gatavotais saldējums.

Brāļi Vimbas mācās un dzīvo Rīgā, bet brīvdienas pavada laukos, kur būvē štābiņus, iet uz mežu pastaigās, brauc ar traktoru. Vimbu brāļi spēlē basketbolu, iet dejošanā, vēl viņiem ļoti patīk peldēt. Abiem ir māsa Elza (5 gadi), un visi trīs bērni rūpējas par mājdzīvnieku – kāmi Emīlu Pūpoliņu.

Viestura hobiji ir zīmēšana, ēst gatavošana, lego konstruēšana, dažādu mazu lietiņu veidošana priekš paša filmētiem video. Viesturs labprāt uzturas Opja garāžā, patīk makšķerēt ar tēti vai Opi. Kārlis brīvajā laikā klausās mūziku, spēlē šahu un datorspēlītes, labprāt iet pārgājienos un pēta pasaules karti.

Māsu izvēlētā dziesma: „The Chainsmokers” izpildītā „Don't Let Me Down”

Brāļu izvēlētā dziesma: „Twenty One Pilots” – „Lane Boy”.

--

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.