Skaņu mīklas min Čibalu ģimene no Alūksnes - mamma Inese, tētis Aivars, meita Marta (17 gadi) un dēls Matīss (12 gadi).

Čibali lepojas ar savu mazpilsētu – Alūksni, kura pēdējos gados ievērojami ir attīstījusies. Tā kā ģimene dzīvo pie vienpadsmitā lielākā ezera Latvijā, viņi daudz laika pavada pie un uz ezera, sauļojoties, peldoties, makšķerējot, slēpojot, slidojot, braucot ar laivu. Kā paši saka, ja Čibali nav laivā, tad ir uz velosipēdiem, slēpēm vai slidām.

Mamma Inese strādā pašvaldībā, brīvajos brīžos lasa grāmatas, nodarbojas ar rokdarbiem, dejo tautiskās dejas un, pateicoties mājsēdei, ir aizrāvusies ar vingrošanu vai jogu.

Tētis Aivars ir celtņa operators kokapstrādes uzņēmumā. Aivara hobiji ir makšķerēšana, medības un labprāt gatavo ēst.

Meitas Martas hobiji ir riteņbraukšana, slēpošana un patīk ballītes ar vienaudžiem. Dēls Matīss ir aizrāvies ar sportu – futbolu, riteņbraukšanu, snovbordu, patīk arī videospēles.

Ģimenē ir arī kaķenīte Rude.

Kopīgi Čibali atpūšas pie un uz Alūksnes ezera visos gadalaikos, vakaros spēlē galda spēles, iet pastaigās, spēlē badmintonu. Daudz laika sanāk pavadīt arī mazdārziņā, kas ir ģimenes “mazā miera osta”. Tā kā Čibaliem ir visai plaša dzimta, tad pēc iespējas biežāk tiekas ar radiņiem, mīlot, rūpējoties un pieskatot cits citu.

--

Ģimenes izvēlētās dziesmas: grupas “Carnival Youth” izpildītā "Dzeguzes balss” un “Bermudu divstūra” dziesmu “Roku okeāns”.