Skaņu mīklas Gudrības pilienos min Felkeru ģimene no Rīgas: tētis Andis, mamma Aiva, dēls Ralfs (9 gadi) un meita Ketija (1 gads).

Tētis Andis dzimis un audzis Limbažu pusē, bet tagad viņa ikdiena paiet Rīgā, kur strādā apdrošināšanas kompānijā brokeru nodaļā, ir projektu vadītājs. Brīvajos brīžos Andis spēlē volejbolu un seko līdzi sporta pārraidēm.

Mamma Aiva dzimusi un augusi pie jūras – Kolkā. Jūra Aivai ir kā miera osta, kas veldzē pēc ikdienas darbiem Rīgā, apdrošināšanas kompānijas norēķinu daļā. Mammas Aivas hobijs ir filmu skatīšanās un grāmatu lasīšana.

Lielais brālis Ralfs mācās skolā, viņa brīvā laika intereses ir volejbols, basketbols, futbols un zīmēšana.

Māsa Ketija ir iecienījusi animācijas filmiņu „Bings”.

Ģimene kopīgi dodas pastaigās svaigā gaisā pa meža takām vai gar jūras krastu, spēlē galda spēles „Uno”, „Scrable” un „Monopols”. Felkeriem patīk iet pirtī un baudīt pirts rituālus, kā arī piedalīties dažādās sporta aktivitātes. Vasarās Felkeri organizē laivu braucienus.

Ģimenes izvēlētās dziesmas: Laura Reinika dziedādā „Ričijs Rū nāk ar ģitāru” un grupas „The Beatles” dziesma „Lemon Tree”.

--

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.