Skaņu mīklas min Juliuss kopā ar mamma Gunitu un krustmāti Arnitu.

Juliusam ir 11 gadi, viņš mācās Viļņā, Lietuvas galvaspilsētā, jo viņa tētis ir lietuvietis, bet mamma Gunita un krustmāte Arnita ir no Rīgas.

Juliuss brīvi pārvalda četras valodas – latviešu, lietuviešu, krievu un angļu. Spēlē klavieres, saksofonu, dejo lietuviešu tautas dejas, jāj ar zirgiem, peld, filcē un brauc ar skrejriteni. Vēl Juliusam patīk aktiermeistarība, grafiti, animē un cept kotletes.

Mamma Gunita strādā kino nozarē par aktieru atlases režisori, kuras brīvā laika aizraušanās ir senlaicīgu mēbeļu iegāde. Gunitai un Juliusam ir kaķis Pele.

Krustmāte Arnita ir Latvijas Leļļu teātra aktrise, kura brīvajā laikā aizraujas ar šahu un prāta spēlēm. Arnitas ģimenē dzīvo astoņpadsmit gadus vecais kaķis Edvards Munks Dunkans.

Visiem kopā viņiem patīk apmeklēt muzejus, teātrus, kino, kā arī doties uz restorāniem un apciemot draugus.

Ģimenes izvēlētā dziesma ir „Atmostas Baltija”.

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.