Skaņu mīklas min Kaufeldu ģimene no Rīgas – tētis Edgars, mamma Kristīne un bērni Toms (7 gadi) un Laima (5 gadi).

Edgars ir rīdzinieks un bērnību pavadījis Čiekurkalnā, bet Kristīne nāk no Ventspils. Tētis Edgars ir aktieris un režisors Latvijas Leļļu teātrī, viņa balss dzirdama arī dažādās animācijas filmās, vienu no tām ierunājis arī kopā ar dēlu Tomu. Vaļas brīžos Edgaram patīk pārbaudīt savu intelektu dažādās spēlēs un krustvārdu mīklās.

Mamma Kristīne šobrīd strādā par tulkotāju un dažāda veida satura veidotāju, kura brīvajos brīžos dodas skriet vai jogo.

Dēls Toms aizraujas ar lego un auto, bet tuva ir arī dārzkopība.

Meita Laima saka, ka būšot aktrise, bet brīvajā laikā – zirgu kopēja. Viņa ir patiesa dzīvniekmīle, kura prot sarunāties pat ar skudriņām.

Kaufeldu ģimenes mājdzīvnieks ir dzīvespriecīgais suns Duksis, kurš ģimenē ieradies pandēmijas laikā. Brīvos brīžus Kaufeldi daudz pavada pie dabas, dodoties īsākās un garākās pastaigās, labprāt kopā iepazīst dažādas vietas un brauc ar velosipēdu. Tumšos vakaros tiek spēlētas dažādas galda spēles, kopīgi gatavojot gardas uzkodas, kur galvenie pavāri ir Toms un Laima.

Pēdējā gada laikā ir radusies jauna kopīga aizraušanās – stāstu sacerēšana. Viss iesākās ar grāmatvedi Ritu un viņas nedienām... Šobrīd jau ir tapis grāmatas cienīgs apjoms.

--

Kaufeldu ģimenes izvēlētās dziesmas: Renāra Kauperu un Kaspara Zemītiša dziesma “Esi man blakus” un grupas “Jumprava” dziesma “Peldētājs”.