Raidījuma Gudrības pilieni viesi - Kuksiku ģimene no Salaspils novada: tētis Andris, mamma Maija un trīs bērni – Kate (11 gadi), Kristians (8 gadi) un Miks (6 gadi).

Šobrīd ģimene dzīvo Salaspils novadā, bet mamma Maija bērnību pavadījusi Kurzemes pilsētā Talsos, toties tētis Andris ir īsts rīdzinieks, viņa bērnība aizritēja Pļavniekos.

Mamma Maija ir mājsaimniece, kurai patīk skatīties dažādus pavārmākslas raidījumus.

Tētis Andris ir ugunsdzēsējs un paralēli darbojas nekustamo īpašumu nozarē. Ārpus darba Andrim interesē viss, kas saistīts ar sportu, azartu, izaicinājumiem un jau otro gadu viņš ir ziemas peldētājs.

Vecākajai meitai Katei interesē viss, kas saistīts ar skaistumkopšanu un kosmētiku. Kate aizraujas ar dažādu īsu video uzņemšanu.

Brālim Kristianam interesē futbols un pasaules slavenie futbolisti, brīvajā laikā viņš brauc ar savu mocīti pa mežu.

Mikam ļoti patīk skatīties animācijas filmas, likt puzles, mācīties burtus un ciparus.

Kuksiki kopā iet kublā, brauc ekskursijās un pavada laiku pie televizora vakaros.

Ģimenes izvēlētās dziesmas: vecāku dziesma – Čipsis un Dullais “Kad meitene skumst”, bērnu dziesma – Mark Ronson, Bruno Mars “Uptown Funk”.

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.