Skaņu mīklas raidījumā Gudrības pilieni min Oliņu ģimene no Ķekavas: tētis Reinis, mamma Agnese un divas mazas dāmas Kate (6 gadi) un Nora (4 gadi).

Tētis Reinis ir fotogrāfs, kura vaļasprieki ir orientēšanās, futbols un skriešana.

Mamma Agnese strādā digitālajā marketingā, viņas vaļasprieki ir dejošana, grāmatas, filmas.

Vecākā māsa Kate grib kļūt par dabas pētnieci un strādāt zooloģiskajā dārzā. Šobrīd nodarbojas ar sportu, ļoti patīk gleznot un apmeklē mākslas skolu.

Mazā māsa Nora grib kļūt par pavāri, patīk gan taisīt, gan pašai ēst.

Oliņu ģimenē mājdzīvnieku nav, bet ik pa laikam mājās tiek turēta muša glāzē, kurai meitenes dod vārdu, vai kāds gliemezis. Reiz bija pat pelīte Teo. 

Oliņi katras brīvdienas dodas piedzīvojumos, brauc kaut ko apskatīt vai paciemoties laukos, kur var ko redzēt, aptaustīt, uzzināt, Saldus pusē mīļo vistiņas, savukārt, Līgatnē mīļo aitiņas. Oliņu ģimene ir iecienījusi Rīgas Zooloģisko dārzu, kur bijuši vairākkārt.

Ģimene kopīgi brauc arī orientēties, vai meklē kontrolpunktus pilsētu spēlēs.

Tētis meitenēm māca spēlēt šahu, visi kopā bieži spēlē dažādas spēlēs gan galda, gan citas spēles ar lego vai LOL lellēm. Māsiņām patīk arī spēlēt „pārģērbšanos” jeb „modes” ar garajām kleitām un mammas kurpēm, saliekot kroņus un visas dāmu krelles. Kā arī meiteņu iecienīta spēle ir „Pelnrušķītes”, kur tētis ar mammu atveido ļaunās pamātes un māsas ir čaklās Pelnrušķītes. 

Oliņu ģimenes izvēlētās dziesmas: Harry Styles “Sweet Creature” (pie šīs dziesmas parasti vakaros mamma dejo ar Noru) un Aija Andrejeva, Goran Gora “Pavasaris” (vecākiem mīļa dziesma).