Skaņu mīklas min Bisenieki no Rīgas - septiņgadīgā Grieta ar tēti Ģirtu.

Tētis Ģirts ir horeogrāfs, dejotājs un skolotājs, kurš darbojas arī apdrošināšanas un finanšu jomās. Brīvajā laikā viņš skrien, soļo, supo un spēlē pludmales volejbolu. Četras reizes veicis 107km garo distanci „Skrējiensoļojumā Rīga – Valmiera”.

Septiņgadīgā Grieta ir ļoti muzikāla, tāpat kā viņas mamma, dziedātāja Ieva. Grieta mācās obojas un klavierspēli, bet viņas sirds kāro apgūt arī bungu spēli. Brīvajos brīžos meitenei patīk braukt ar riteni, kopā ar tēti viņa apgūst klinšu kāpšanu un piedalās taku skrējienā „Stirnu buks”. Savas brīvdienas un vasaras bieži pavada laukos Dzelzavā.

Abi kopā spēlē šahu, dambreti un „Uno”, kopīgi arī glezno, ļaujoties iedvesmai un krāsām. Viņiem patīk doties pastaigās un izbraucienos ar riteņiem Mežaparkā, vai vienkārši dzīvoties bērnu laukumiņos.

Grietas izvēlētā dziesma ir „Miega dziesma”, tēta Ģirta – grupas „Manchester Orchestra” dziesma „The Silence”.

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.