Skaņu mīklas min Suhanovu ģimene no Rīgas: tētis Reinis, mamma Dina un Hanna Marija (10 gadi) un Haralds (6 gadi).

Mamma Dina ir dzimusi un augusi Trapenē, kas tagad ir pievienota Smiltenes novadam. Ikdienā viņa ir arhitekte, projektu vadītāja un pētniece Latvijas Mākslas akadēmijā.

Tētis Reinis bērnību pavadījis Kandavā. Ikdienā ir scenogrāfs un teātra režisors. Abi ar sievu interesējas par dažādām kultūras norisēm, arhitektūru, dizainu un tenisu.

Lielā māsa Hanna Marija mācās skolā un brīvajos brīžos spēlē klavieres, dejo tautas dejas, lasa grāmatas, zīmē, nodarbojas ar vizuālo mākslu, klausās mūziku un radiopārraides.

Brālim Haraldam padodas grāmatu rakstīšana, karšu un komiksu zīmēšana, patīk daba un dārzniecība, niršana, makšķerēšana. Kopīgi ar māsu viņš liek lego un aizraujas ar dažādiem radošajiem rokdarbiem.

Visiem patīk ceļojumi, izbraucieni, pastaigas dabā, velobraukšana, sēņošana, ogošana un distanču slēpošana.

Ģimenes izvēlētās dziesmas: vecāki izvēlas ansambļa „Manta” dziesmu „Bērni”, bērni – „Acis veras - aizveras” no „Iļģu” repertuāra.

--

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.