Gudrības pilienu skaņu spēli spēlē Rasimu ģimene no Ropažiem - tētis Kristaps, mamma Baiba un bērni - Ernests (10 gadi) un Terēze (8 gadi). Minēšanā palīdz arī sirmgalvis Bodlērs, kas ir kaķis cienījamos gados, un suns Francisks.
 

Tētis Kristaps ir aktieris, pasākumu vadītājs un mūziķis. Kristapam ir zelta rokas, viņš pats mājai uztaisīja žogu, bērniem pagalmā rotaļu māju, āra tualeti un taisa arī siltumnīcu, kur mamma varēs izpausties.

Mamma Baiba ir diplomēta aktrise, bet šobrīd viņa palīdz tētim Kristapam viņa darbos, kā arī zinātnes institūtā “Bior” darbos ar Covid -19. Baibai patīk iet garās pastaigās, pārgājienos un labprāt kāpj arī kalnos.

Rasimu bērni Ernests un Terēze mācās Ropažu novada vidusskolā un mūzikas skolā. Ernests spēlē klavieres, ģitāru un dzied, bet Terēze spēlē klavieres, daudz glezno mājas pagalmā, dejo tautas dejas un nopietni pievērsusies hip-hopam.

Abi bērni ir kaislīgi ūdensmīļi, regulāri apmeklē baseinu un pie trenera apgūst peldētprasmi. Protams, šobrīd šī aizraušanās uz laiku ir pārtraukta.

Rasimu ģimenē ir arī kaķis Boldērs, kuram ir jau 14 gadi, un suns Francisks jeb Francis, kuram ir trīs mēneši un kuru ģimene ir adoptēja “Ulubelē”.

Rasimi ir kaislīgi ceļotāji gan pa Latviju, gan uz ārzemēm. Bērniem patīk braukt ar velosipēdiem, tādēļ šis transporta līdzeklis aktīvi tiek izmantots ikdienā, braucot uz skolu un pulciņiem.

Ziemā ģimene kopīgi spēlē galda spēles, skatās filmas, muzicē un izmēģina jaunas receptes.

--

Dziesmas, ko ģimene izvēlas, ir “Walk The Moon” – “Shut Up And Dance” un “Carnival Youth” dziesma “Akmentiņi”.