Tēva dienā skaņu mīklas Gudrības pilnienos min Liuziniku ģimenes vīru kompānija no Rīgas: vectēvs Ivars, tētis Ģirts un mazdēli Everts (10 gadi) un Knuts (8 gadi).

Tā kā Liuziniki ir no Rīgas, tad labprāt izmanto visas Rīgas piedāvātās iespējas, sākot ar pilsētas svētku apmeklējumiem un beidzot ar Latvijas izlases hokeja, volejbola un citu sportu veidu spēļu apmeklējumiem.

Vectēvs Ivars brīvajā laikā aktīvi atpūšas un šo aktivitāti pieradinājis arī visai ģimenei, jo nu jau visi četri trīs paaudžu ģimenes vīrieši mēdz kopīgi pavadīt laiku bumbojot vai makšķerējot.

Vectēva dēls un dēlu tētis Ģirts ikdienā strādā teātrī par aktieri, bet ārpus teātra filmējas dažādos projektos un tāpat kā citi Liuziniku puiši spēlē bumbu, dodas pārgājienos un ziemā dodas slēpot uz augstākiem kalniem.

Brāļi Everts un Knuts brīvajos brīžos tāpat kā vectēvs Ivars un tētis Ģirts, dodas aktīvā atpūtā. Papildus bumbošanai un makšķerēšanai, brāļi ir aizrāvušies ar Scooter triku apguvi trenera vadībā, kā arī apgūst pludmales volejbolu un aikido. Abi brāļi vairākas reizes nedēļā arī labprāt dodas uz mākslas skolu.

Ikdienā Liuziniku vīrieši labprāt uzspēlē šahu, kārtis vai garajos vakaros skatās filmas.

--

Liuziniku ģimenes izvēlētās dziesmas: Ģimenes dziesma – Imanta Kalniņa “Zilais putniņš”, bet puišu izvēle ir grupas “MUSIQQ” dziesma “Čaļi”.