Vasarsvētkos Gudrības pilienos viesojas Vinteru ģimene – mamma Adrija, tētis Kristaps, brālis Norberts un māsa Ketija Praija.

Tētis ir uzņēmējs, kas daudz laika pavada mežā, savukārt mamma – pirmsskolas vadītāja, kas pilnveido sevi, mācoties un ceļojot ārpus Latvijas, un pēdējā laikā izvēloties arvien eksotiskākus gala mērķus.

Norberta (9 gadi) aizraušanās ir dzīvokļu un automašīnu pārdošanas sludinājumu izpēte, iespējamie nākotnes biznesi un „Minecraft” spēle.

Ketijai Praijai (12 gadi) interesē video skatīšanās un pašfilmēšanās. Viņa aizraujas ar kulināriju, zīmēšanu un rokdarbiem. Kad ir iedvesma, sacer stāstus un komponē dziesmas.

Ģimenē vēl dzīvo ļoti mīlīgs un aktīvs peļu mednieks – kaķis Apollo, kas kādu dienu pirms gada ziemā pieklīda laukos un uzstājīgi negāja prom.

Vinteriem patīk kopā pavadīt laiku, apmeklējot teātri, kino, koncertus un draugus, kā arī ziemās kopā daudz slēpojot, bet vasarās laivojot un dzīvojoties pa laukiem.

Ģimenes izvēlētās dziesmas ir “Instrumenti” – “Visā visumā Visums ir viss” un “Imagine Dragons” – “Birds”.

--

Aicinām ģimenes, radu, draugu, kā arī kolēģu kompānijas ar bērniem, kas vēlētos piedalīties skaņu spēlē "Gudrības pilieni", rakstīt uz e-pastu: gudribaspilieni@latvijasradio.lv.

Raidījumu „Gudrības pilieni” var klausīties populārākajās straumēšanas vietnēs (Spotify, Google Podcasts, Apple Podcasts), LSM.lv „Bērnistaba”. Tāpat to var noklausīties Latvijas Radio arhīvā kopā ar ģimenes izvēlētajām dziesmām, kas izskan raidījumā. Savukārt interaktīvi pārbaudīt zināšanas var, izpildot testu portāla LSM.lv sadaļā „Vecāki un bērni”.