Valsts policija maksātnespējas administratoru lietā uzlikusi arestu trim premium klases automobiļiem un naudas līdzekļiem 380 000 eiro apmērā. Valsts policijas ) Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins otrdien žurnālistiem pastāstīja, ka policija jau vairākus gadus pievērš uzmanību nelikumībām ar maksātnespējas procesiem. Pērn tā sākusi 17 kriminālprocesus par noziedzīgiem nodarījumiem, kurus, iespējams, pastrādājuši administratori. Šogad sākti septiņi kriminālprocesi un šogad arī četras lietas nodotas kriminālvajāšanai.

 

Civilās aviācijas aģentūra (CAA) izvērtēs potenciālos pārkāpumus dronu izmantošanā, kas redzami televīzijas sižetos saistībā ar svētdien notikušo ugunsgrēku, aizdegoties plastmasas atkritumu krāvumiem Jūrmalā. CAA valdes direktors Māris Gorodcovs šodien žurnālistiem apliecināja, ka dažādi potenciāli pārkāpumi dronu izmantošanā ir dokumentēti TV sižetos par attiecīgo ugunsnelaimi.

Savukārt Latvijas Televīzija uzskata, ka tās rīcībā esošais drons Jūrmalas ugunsgrēka laikā netraucēja NBS helikoptera darbībai.

 

Sākot ar 1.jūliju, Latvijas slimnīcās sāksies brīvprātīga brīdinājuma protesta akcija, kurā mediķi atteiksies strādāt normālo pagarināto darba laiku, otrdien, 20. jūnijā, nolēma Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība. Protestā sola piedalīties vismaz 750 mediķi. Arodbiedrības vadītājs Valdis Keris otrdien paziņoja, ka akcija ilgs mēnesi - no 1. līdz 31.jūlijam.

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.