Svētdienas pēcpusdienā Jūrmalā atkritumu  šķirošanas stacijā izcēlās ugunsgrēks. Tikai pēc vairāk nekā 12 stundu darba pirmdienas rītā plkst. 5.17 tas tika lokalizēts. Pirmdienas vidū arī kļuva zināms, ka Valsts policija sākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu, vai noticis noziedzīgs nodarījums pret īpašumu - ļaunprātīga dedzināšana.

 

Jaunievēlētais Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājs Jēkabs Straume, runājot par tā dēvēto “oligarhu lietu”, solīja, – ja tāda lieta būs atkal, tā tiks novesta līdz galam un tiks savākta pietiekama pierādījumu bāze.  Vaicāts, vai šai pašai lietai ir iespējama atjaunošana, viņš pauda, – konkrēto lietu ir izbeidzis procesa virzītājs, līdz ar to lietas atjaunošana ir prokuratūras kompetencē.

 

Par Ventspils mēru pirmdien, 19.jūnijā, atkārtoti ievēlēts jau ilggadējais pilsētas vadītājs Aivars Lembergs („Latvijai un Ventspilij”).

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.