Valsts prezidents Raimonds Vējonis 16. jūnijā nodeva Saeimai otrreizējai caurlūkošanai pretrunīgos grozījumus Kredītiestāžu likumā. Lēmums pieņemts, jo likuma grozījumu pieņemšanas process rada bažas par atsevišķu normu patieso mērķi, nepieciešamību un samērīgumu.

 

Pēc veselības aprūpes reformām sociālo iemaksu nemaksātāji Latvijā varēs saņemt tikai ģimenes ārsta aprūpi, neatliekamo palīdzību un ārstēšanu dažu slimību gadījumā, liecina Veselības ministrijas (VM) publiskotā informācija par precīziem valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu groziem nodokļu maksātājiem un nemaksātājiem.

 

Ogres novada deputāti šodien domes priekšsēdētāja amatā ievēlēja līdzšinējo vicemēru, izspiešanā apsūdzēto Egilu Helmani (attelā) VL-TB/LNNK), kurš stāsies Artūra Manguļa (LZP) vietā, informēja Ogres novada pašvaldībā. Par Helmani balsoja 14 no 17 deputātiem.

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.