Valsts prezidents, uzrunājot Saeimu, aicinājis paplašināt Valsts prezidenta un Ministru prezidenta pilnvaras. Tāpat prezidents aicinājis noteikt, ka valsts prezidentu ievēl vispārējās tautas vēlēšanās.

 

Politbiznesmenis Ainārs Šlesers ar saviem sarunu biedriem - Ventspils mēru Aivaru Lembergu ("Latvijai un Ventspilij"), Rīgas domnieku Andri Ameriku (GKR), partijas "Saskaņa" valdes locekli Jāni Urbanoviču, zemkopības ministru Jāni Dūklavu (ZZS) un eksbaņķieri Valēriju Karginu - viesnīcā "Rīdzene" apspriedis gan Valda Dombrovska (V) valdības gāšanu, gan vairāku augstu valsts amatpersonu nomaiņu, turklāt ar Dūklavu pārrunātas arī iespējas pārdot kādu viņam pastarpināti piederošu zemesgabalu Rīgas brīvostas teritorijā, liecina žurnālā "Ir" publicētie sarunu atšifrējumi, kas esot iegūti "no avotiem, kas lūdz savu identitāti neatklāt".

 

Rīga vieni no gada skaistākajiem svētkiem – Jāņi. Šodien paralēli ikdienas darbiem notiek arī lielā gatavošanas svētkiem – vairākas pilsētās Latvijā notiek zāļu tirgi, gaidāmi dažādi ielīgošanas un līgošanas pasākumi. Bet vakar Latvijas Radio 2 izskanēja „Gadsimta garākā līgodziesma” - no saules lēkta līdz pat rietam radio ēteru pieskandināja līgodziesmas, kas ar LR2 ētera starpniecību vijās cauri visai Latvijai. 

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.