Saistībā ar Ministru kabineta noraidošo nostāju Ventspils brīvostas iesaistē gāzesvada "Nord Stream 2" projektā SIA "Noord Natie Ventspils Terminals" un AS "Baltijas ekspresis" lūdz valdībai kompensēt negūtos ieņēmumus 8,3 miljonu eiro apmērā.

 

Nodegušajā Jūrmalas atkritumu glabātavā ir atrasti bīstamie atkritumi, kuru vidū ir baterijas, aerosola pudeles un elektrības vadi, trešdien, 21.jūnijā, paziņoja vides ministrs Kaspars Gerhards (NA) un Valsts vides dienesta (VVD) vadītāja Inga Koļegova. Ilgtermiņā piesārņojuma ietekmi uz vidi, kā arī cilvēka veselību patlaban nav iespējams noteikt. Ministrs norādījis, ka bīstamo atkritumu esamība pieļauj iespējamu kriminālatbildību.

 

Beļģijas galvaspilsētas Briseles centrālajā dzelzceļa stacijā otrdien, 20.jūnijā, vakarā karavīri sašāvuši iespējamu pašnāvnieku spridzinātāju, kurš pēc gūtajiem ievainojumiem miris. Neviens cits incidentā, domājams, nav cietis. Uzbrucējam esot bijusi mugursoma un spridzekļu josta. Viņš iegājis centrālajā stacijā un sarīkojis tur nelielu sprādzienu, pēc kā uzreiz lodes raidījuši stacijā dežurējošie karavīri.

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.