Latvieši visā pasaulē rīt klās baltos galdautus un atzīmēs 4. maija svētkus. Šogad arī šajā dienā atklāsim Latvijas simtgades svinības, bet kāds saka, ka tā ir parasta brīvdiena, ne svētki.

Valdība un sociālie partneri 3. maijā vienojās līdz šā gada 1.jūnijam izstrādāt grafiku, kādā veidā līdz 2020.gadam nodrošināt veselības aprūpes finansējumu 4% apmērā no iekšzemes kopprodukta (IKP). Veselības aprūpes finansējuma pieaugums bija viens no strīdus objektiem šīs dienas Nacionālajā trīspusējā sadarbības padomes sēdē. 4% no IKP veselības nozarei - vai gana, vai par daudz?

Neskatoties uz Latvijas mobilo sakaru operatoru veikto tarifu paaugstināšanu, nākotnē mobilo sakaru operatoru sniegto pakalpojumu cenas varētu samazināties, uzskata Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā.

Naktī uz trešdienu ūdeļu fermā, kas atrodas Iecavas novadā, notikusi ielaušanās, kuras gaitā atvērti 400 būri un izbēgušas aptuveni 100 ūdeles. Uzlaužot būrus, ūdeļmammām un mazuļiem tiek nodarīts emocionāls kaitējums.

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.