9.maijā pie Uzvaras pieminekļa piemin Uzvaras dienu, kamēr Rīgā un citās Latvijas pilsētās ar vērienīgiem pasākumiem svin Eiropas dienu, kas plaši tiek svinēta arī visā Eiropā un kuru dēvē arī par Eiropas Savienības dzimšanas dienu.

Otrdienas pusdienlaikā dažas Kurzemes daļas no jauna piemeklējusi stipra snigšana, no jauna izveidojot sniega segu, liecina meteoroloģiskā informācija un iedzīvotāju ziņojumi. Pēc tam, kad no rīta Kurzemes dienvidos izveidojās vairākus centimetrus bieza sniega kārta, vēlāk dienas pirmajā pusē stipri snidzis Kurzemes ziemeļos - Ventspilī un Dundagas apkaimē. Sniegs skāris arī Lietuvu un Igauniju. Sāmsalā plaši snidzis, vietām sniega kārta sasniegusi 18 centimetru.

9. maijā Ukrainas galvaspilsētā Kijevā notiks pirmais no diviem starptautiskā „Eirovīzijas” dziesmu konkursa pusfināliem, kurā uz skatuves kāps arī Latvijas pārstāvji – grupa "Triana Park” ar dziesmu "Line”.

... Un ko domā Tu? Aktuāli notikumi, kurus izvēlamies no katras dienas notikumu klāsta. Gaidām jūsu domas un viedokļus raidījumā ...un ko domā Tu?. Ētera tālruņi 67222888 un 67225599.